Mama - s láskou nás priviedla na svet a v tom okamihu sme naplno zaujali jej myseľ a srdce a všetok jej čas patril len nám. Viedla nás celým životom - objavila prvý zúbok, učila nás prvé slová a prvé krôčky. S ňou sme objavovali svet. Prežíva s nami všetky životné udalosti v škole, pri skúškach, priateľských a partnerských vzťahoch, pri práci. Jej láskavé, múdre a povzbudivé slová nám vždy pomohli a pomáhajú. Lebo mama nekončí svoju úlohu, keď vstúpime do sveta dospelých. Ba práve naopak, je pripravená prijať do svojej teplej náruče ďalších - nevesty, zaťov a vnúčatá... Milé mamky a babky, vážime si Vás a Vašu prácu, s úctou hľadíme na všetko, čo ste urobili a s pokorou prijímame všetky rady a ponaučenia. ĎAKUJEME VÁM
Meniny má Bianka, Blanka , Benon, Božetech, Alina, Božetecha
Zajtra má meniny Adolf , Adolfína