Do našej MŠ zavítali umelkyne zo žilinského konzervatória. Mgr. Marta Pažitná za sprievodu harmoniky a iných hudobných nástrojov zapojili všetky deti do interaktívneho vystúpenia. Piesňami a tancami sa spoločne preniesli do zázračnej krajiny. Deti boli aktívne súčasťou celého programu a dostali veľk
Meniny má Bianka, Blanka , Benon, Božetech, Alina, Božetecha
Zajtra má meniny Adolf , Adolfína